Krok 3. – Jak kupić dostęp VIP do Krypto Akademii

Instrukcja - Jak wykupić dostęp VIP

Jeśli nigdy wcześniej nie miałeś styczności z kryptowalutami i nie posiadasz portfela kryptowalut ani konta na giełdzie, to zacznij od kroku 1.

W tym kroku dowiesz się jak zainstalować portfel kryptowalut lub założyć konto na giełdzie Binance, po to abyś mógł dokonać płatności za dostęp VIP do Krypto Akademii i jeszcze dziś zacząć zarabiać pieniądze przez Internet.

Jeżeli masz już podstawową wiedzę i wykonywałeś już wcześniej płatności kryptowalutami to przejdź od razu do zakupu dostępu VIP do Krypto Akademii klikając przycisk 👇 „KUP TERAZ”.

Uwaga!

Korzystanie ze scentralizowanych / zdecentralizowanych platform i aplikacji opartych na sieci blockchain oraz protokołów smart contract wiąże się z pewnym ryzykiem. Jako użytkownik tych platform i protokołów oświadczasz, że jesteś świadomy zagrożeń wynikających z ich użytkowania i że cała odpowiedzialność spoczywa na Tobie.

Nie inwestuj oszczędności swojego życia, ani nie ryzykuj aktywów, na których utratę nie możesz sobie pozwolić. Przed zdeponowaniem jakichkolwiek środków na scentralizowanych / zdecentralizowanych platformach zapoznaj się dokładnie z ich zasadami działania, ryzykiem związanym z inwestycjami w kryptowaluty oraz z regulaminem tego poradnika.

Jeśli miałbyś jakiekolwiek problemy techniczne z działaniem tych platform możesz liczyć na wsparcie, które znajdziesz na ich platformach społecznościowych. Świat zdecentralizowanych finansów DeFi (Staking, Farming, Pożyczki, NTF, MetaVerse) jest w fazie początkowego rozwoju przez co nie jest jeszcze w pełni stabilny i zabezpieczony oraz nie daje gwarancji takich jak w tradycyjnym, nadzorowanym systemie finansowym. 

Tylko Ty sam ponosisz odpowiedzialność za podjęte przez siebie decyzje i działania oraz robisz wszystko na własne ryzyko.

Aby zapłacić za dostęp VIP do Krypto Akademii postępuj zgodnie z instrukcją zamieszczoną poniżej 👇

1️⃣ Na głównej stronie Krypto Akademii kliknij przycisk „KUP”.

Zostaniesz przeniesiony na stronę, na której od razu możesz przejść do zakupu dostępu VIP.

2️⃣ Wybierz odpowiedni produkt i kliknij przycisk „WYBIERAM!”.

Aby poprawnie przejść przez proces zakupu dostępu VIP do Krypto Akademii wypełnij wszystkie wymagane pola w formularzu.

3️⃣ Podaj swoje: imię i nazwisko, adres (dane potrzebne są do wystawienia faktury), adres e-mail, nazwę użytkownika oraz wpisz nowe hasło do logowania.

4️⃣ Jeśli już zapoznałeś się i akceptujesz zasady oraz regulamin portalu to zaznacz odpowiednie pole (jeżeli nie to zrób to teraz klikając tutaj i tutaj), a następnie kliknij przycisk „Proceed to Coinbase”.

Następnie wybierz kryptowalutę, której użyjesz do płatności za produkt.

Możesz wybrać dowolną kryptowalutę z listy (Bitcoin, Ethereum, USDC, Dogecoin, Litecoin, Dai lub Bitcoin Cash).

5️⃣ W tym przykładzie użyjemy Kryptowaluty Bitcoin Cash (BCH). Aby to zrobić kliknij w przycisk „Bitcoin Cash”.

Zostaniesz przeniesiony na poniższą stronę z QR kodem służącym do dokonania płatności.

6️⃣ Teraz otwórz na telefonie swój portfel kryptowalut i kliknij w przycisk „SEND”.

7️⃣ Następnie wybierz „BCH”.

8️⃣ Teraz kliknij „Scan a QR Code”.

9️⃣ Teraz kliknij „OK”.

1️⃣0️⃣ Najedź teraz swoim telefonem na ekran komputera i zeskanuj kod QR

1️⃣1️⃣ Teraz kliknij „CONTINUE”.

1️⃣2️⃣ A na sam koniec przeciągnij palcem w prawo u dołu ekranu telefonu tak jak na zdjęciu poniżej 👇

SUKCES!

Kupiłeś dostęp VIP do Krypto Akademii

Na ekranie twojego komputera możesz zobaczyć postęp dokonanej płatności.

Po około 5-10 minutach twoja transakcja zostanie zatwierdzona i zobaczysz komunikat „Payment Complete”.

111.png

Kiedy płatność zostanie w pełni zrealizowana zostaniesz automatycznie przeniesiony na stronę ze szczegółami zamówienia i od tego momentu możesz korzystać z sekcji VIP Krypto Akademii 👌🤩

Aby przejść do części VIP kliknij w przycisk „VIP”.

Podsumowanie

✅ Posiadasz już zweryfikowane konto na giełdzie Binance 

✅ Znasz podstawową obsługę giełdy Binance

✅ Masz już zainstalowany, zabezpieczony i odpowiednio skonfigurowany portfel kryptowalut Bitcoin.com na swoim telefonie

✅ Wiesz jak kupić kryptowaluty

✅ Posiadasz już kryptowaluty na portfelu Bitcoin.com lub na giełdzie Binance

✅ Wiesz już jak płacić kryptowalutami za usługi lub towary

✅ Wiesz już jak kupić dostęp VIP do Krypto Akademii

UWAGA!

Informacje (tekst oraz materiały video) jakie znajdziesz na tej stronie, przedstawiają wizję oraz aktualne (na dzień 21/10/2021) funkcjonalności projektu Krypto Akademia. Projekt ciągle ewoluuje czyli ulega nieustannym zmianom. Informacje o projekcie nie powinny być postrzegane jako gwarancja jego działania w przyszłości, ani gwarancją możliwych do osiągnięcia zysków. 

Zachęcamy do śledzenia informacji na temat postępów w rozwoju projektu na oficjalnych kanałach Krypto Akademia, takich jak: strona WWWTwitter.

UWAGA!

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko. 

Przed dokonaniem jakiejkolwiek transakcji na rynku kryptowalut zapoznaj się szczegółowo i zaakceptuj regulamin niniejszego serwisu.