Menu

Jak założyć konto na Binance

binance_icon-600x600-removebg-preview

Giełda Binance

Jak założyć i zweryfikować konto oraz jak kupić kryptowaluty na giełdzie Binance

Binance to największa, scentralizowana giełda kryptowalut na świecie . Możesz na niej kupić setki różnych tokenów w bardzo prosty sposób, a także zamówić kartę bankową do płatności kryptowalutami.

Co zawiera poradnik Binance ?

✅ Rejestracja konta na giełdzie Binance

✅ Weryfikacja (KYC) konta Binance

✅ Obsługa giełdy Binance na poziomie podstawowym

 Zakup kryptowalut na giełdzie Binance za pomocą karty bankowej (VISA, MASTERCARD)

Przydatne linki:

➡️ Oficjalna strona: giełda BINANCE

VIDEO INSTRUKCJA BINANCE

Dzięki tej instrukcji wykonasz „krok po kroku” wszystkie niezbędne czynności aby bezproblemowo założyć konto na giełdzie Binance, a następnie kupić różne kryptowaluty.

Pamiętaj, że możesz również uzyskać pomoc techniczną, zadając pytania w ➙ grupie VIP Krypto Akademia na komunikatorze Telegram.

Czynności do wykonania w tym poradniku:

✅ Załóż konta na giełdzie Binance

✅ Zweryfikuj konta Binance (KYC)

✅ Skonfiguruj konto Binance

 Kup kryptowaluty na giełdzie Binance za pomocą karty bankowej (VISA, MASTERCARD)

Aby założyć konto na giełdzie Binance ➙ kliknij TUTAJ

Szczegółową instrukcję założenia konta, obsługi giełdy, oraz zakup tokenów na giełdzie Binance znajdziesz w filmie poniżej 👇

Video instrukcja giełdy Binance 👇

Podsumowanie

✅ Załóżyłeś konto na giełdzie Binance

✅ Zweryfikowałeś swoje konto Binance

✅ Skonfigurowałeś swoje konto na giełdzie Binance

Kupiłeś Bitcoina i inne kryptowaluty na giełdzie Binance

✅ Znasz obsługę giełdy Binance na poziomie podstawowym i z łatwością się po niej poruszasz

Możesz teraz przejść do Kroku 2, w którym zainstalujesz i skonfigurujesz portfel MetaMask.

Aby bezpiecznie nabyć doświadczenie w kupowaniu, przesyłaniu, stakingu czy farmingu kryptowalut zaleca się przeprowadzenie wszelkich pierwszych operacji na małych testowych kwotach – nie większych niż równowartość $100.

Uwaga!

Korzystanie ze scentralizowanych / zdecentralizowanych platform i aplikacji opartych na sieci blockchain oraz protokołów smart contract wiąże się z pewnym ryzykiem. Jako użytkownik tych platform i protokołów oświadczasz, że jesteś świadomy zagrożeń wynikających z ich użytkowania i że cała odpowiedzialność spoczywa na Tobie.

Nie inwestuj oszczędności swojego życia, ani nie ryzykuj aktywów, na których utratę nie możesz sobie pozwolić. Przed zdeponowaniem jakichkolwiek środków na scentralizowanych / zdecentralizowanych platformach zapoznaj się dokładnie z ich zasadami działania, ryzykiem związanym z inwestycjami w kryptowaluty oraz z regulaminem tego poradnika.

Jeśli miałbyś jakiekolwiek problemy techniczne z działaniem tych platform możesz liczyć na wsparcie, które znajdziesz na ich platformach społecznościowych. Świat zdecentralizowanych finansów DeFi (Staking, Farming, Pożyczki, NTF, MetaVerse) jest w fazie początkowego rozwoju przez co nie jest jeszcze w pełni stabilny i zabezpieczony oraz nie daje gwarancji takich jak w tradycyjnym, nadzorowanym systemie finansowym. 

Tylko Ty sam ponosisz odpowiedzialność za podjęte przez siebie decyzje i działania oraz robisz wszystko na własne ryzyko.

UWAGA!

Informacje (tekst, video oraz zdjęcia) jakie znajdziesz na tej stronie, przedstawiają wizję oraz aktualne (na dzień 01/10/2021) funkcjonalności projektu Binance. Projekt ciągle ewoluuje czyli ulega nieustannym zmianom. Informacje o projekcie nie powinny być postrzegane jako gwarancja jego działania w przyszłości, ani gwarancją możliwych do osiągnięcia zysków. 

Zachęcamy do śledzenia informacji na temat postępów w rozwoju projektu na oficjalnych kanałach Binance, takich jak: strona WWW, Twitter.

UWAGA!

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko. 

Przed dokonaniem jakiejkolwiek transakcji na rynku kryptowalut zapoznaj się szczegółowo i zaakceptuj regulamin niniejszego serwisu.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu