Please enter CoinGecko Free Api Key to get this plugin works.

Profesjonalny poradnik – „Jak kupić kryptowalutę BitCoin”.

Bitcoin-krypto-akademia

Jak kupić Bitcoin

Jak bezpiecznie i legalnie kupić kryptowalutę Bitcoin.

Zakup Bitcoina może wydawać się dość trudny dla osób, które robią to pierwszy raz. Dzięki poniższej instrukcji video przejdziesz przez cały proces zakupu bez najmniejszego problemu („krok po kroku”).

Co zawiera video poradnik - "Jak kupić BitCoin"

✅ Rejestracja konta na giełdzie Binance

✅ Weryfikacja (KYC) konta Binance

✅ Obsługa giełdy Binance na poziomie podstawowym

 Zakup Bitcoina na giełdzie Binance za pomocą karty bankowej (VISA, MASTERCARD)

Przydatne linki:

➡️ Oficjalna strona: giełda BINANCE

➡️ Platform CoinGecko (ten link prowadzi bezpośrednio do kryptowaluty Bitcoin) – możesz na niej sprawdzić archiwalne i aktualne notowania różnych tokenów, a także poznać wiele danych dotyczących różnych projektów, takich jak np. aktualna liczba tokenów w obiegu, maksymalna liczba tokenów, które mogą być wyemitowane, dzienne obroty na giełdach, kapitalizacja rynkowa, różne wykresy i analizy i wiele innych. Zachęcamy do zapoznania się z CoinGecko

Co to jest Bitcoin?

Bitcoin, „król kryptowalut” powstał w 2009 roku. Jego twórcą jest osoba lub grupa osób kryjąca się pod pseudonimem Satoshi Nakamoto. Każdy bitcoin dzieli się na 100 000 000 mniejszych jednostek, zwanych satoshi.

Bitcoin był pierwszą zdecentralizowaną walutą cyfrową opartą na technologii blockchain. Został stworzony w 2008 roku przez anonimowego programistę znanego jako Satoshi Nakamoto, który opublikował białą księgę na liście mailingowej kryptografii, a później udostępnił oprogramowanie, które implementuje protokół.

Jakie są cechy Bitcoina?

Magazyn wartości

Bitcoin, w przeciwieństwie do innych kryptowalut, jest uważany za magazyn wartości i prawdopodobnie może stać się kolejną globalną walutą rezerwową.

Brama do świata walut cyfrowych

Bitcoin jest uważany za bramę do świata kryptowalut, w oparciu o jego status pierwszego udanego eksperymentu z walutą cyfrową.

Jak działa Bitcoin?

Oprogramowanie Bitcoin działa na wielu rozproszonych urządzeniach, od smartfonów jako portfeli mobilnych, komputerów PC jako portfeli na komputery stacjonarne, po ASIC do wydobywania. Transakcje są przekazywane między węzłami w trybie peer-to-peer.

VIDEO INSTRUKCJA ZAKUPU BITCOINA

Dzięki tej instrukcji wykonasz bezproblemowo „krok po kroku” wszystkie niezbędne czynności aby bezpiecznie i bezproblemowo zakupić swoje pierwsze kryptowaluty.

Pamiętaj, że możesz również uzyskać pomoc techniczną, zadając pytanie w ➙ grupie VIP Krypto Akademia na komunikatorze Telegram.

Czynności do wykonania w tym poradniku:

✅ Załóż konto na giełdzie Binance

✅ Zweryfikuj swoje konto Binance

✅ Połącz kartę bankową z giełdą Binance

✅ Kup pierwsze Bitcoiny

Binance

Binance to największa scentralizowana giełda kryptowalut na świecie. Kupisz na niej setki różnych tokenów w bardzo prosty sposób. Za jej pomocą możesz również dokonać różnych płatności w internecie np. za produkty lub usługi.

✅ Aby załóż konto na giełdzie Binance kliknij przycisk poniżej 👇

VIDEO INSTRUKCJA - JAK KUPIĆ BITCOIN NA GIEŁDZIE BINANCE 👇

Podsumowanie

✅ Załóżyłeś konto na giełdzie Binance

✅ Zweryfikowałeś swoje konto Binance

✅ Skonfigurowałeś swoje konto na giełdzie Binance

Kupiłeś swoje pierwsze Bitcoiny i inne kryptowaluty

✅ Znasz obsługę giełdy Binance na poziomie podstawowym i z łatwością się po niej poruszasz

Na Krypto Akademii znajdziesz również wiele innych profesjonalnych instrukcji obsługi różnych platform i aplikacji blockchain. Na platformach DeFi możesz zacząć budować swój dochód pasywny oparty o kryptowaluty (zacząć zarabiać). 

Przejdź teraz do wyboru platformy DeFiw której rozpoczniesz farming lub staking swoich tokenów.

Platformy DeFi