FAQ – Pytania i odpowiedzi

FAQ

1. Dlaczego nie mam dostępu do części VIP?

– Aby otrzymać dostęp do części VIP Krypto Akademii, kliknij tutaj i kup dostęp

 

2. Jak szybko po opłaceniu zamówienia uzyskam dostęp do części VIP Krypto Akademii?

– Średni czas oczekiwania to 10 minut. Może on być dłuższy lub krótszy w zależności od kryptowaluty, której użyjesz do dokonania płatności. Używając kryptowaluty Dogecoin (DOGE) lub Litecoin (LTC) przetworzenie transakcji zajmuje około 5 min. 

 

3. Jestem osobą początkującą. Czy będę w stanie samodzielnie zarabiać w Internecie?

– Tak. Instrukcje, które otrzymasz po zakupie dostępu VIP Krypto Akademii są bardzo szczegółowe i napisane prostym językiem, tak aby nawet osoby bez najmniejszego doświadczenia mogły z nich w pełni skorzystać.

 

4. Co mam zrobić po zakupie dostępu VIP Krypto Akademii? 

– Przejdź do części VIP klikając w ten link.

 

5. Opłaciłem zamówienie, a nie mam jeszcze dostępu do części VIP.

– Poczekaj na zatwierdzenie Twojej transakcji. Zwykle zajmuje to około 10 min. 

 

6. Jakimi kryptowalutami mogę zapłacić za dostęp VIP do Krypto Akademii?

– Do płatności możesz użyć następujących kryptowalut: Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), USD Coin (USDC), Dogecoin (DOGE), Litecoin (LTC), Dai (DAI) i Bitcoin Cash (BCH).

 

7. Czy mogę zapłacić za dostęp VIP do Krypto Akademii kartą lub przelewem bankowym?

– TAK. Akceptujemy także płatności kartami VISA i MATERCARD. Możesz zapłacić także wykonując zwykły przelew bankowy na konto naszej firmy. Numer konta bankowego i wszystkie niezbędne dane wyświetlą się podczas dokonywania płatności.

 

8. Ile czasu będę musiał przeznaczać na pracę każdego dnia aby zarabiać?

– Dzięki instrukcjom jakie znajdziesz w sekcji VIP Krypto Akademii zarabianie jest bardzo proste i po wykonaniu jednorazowych czynności, nie wymaga żadnej dodatkowej pracy w przyszłości. Zarabiasz automatycznie każdego dnia (24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu).

 

9. Ile będę zarabiał dzięki instrukcjom zawartym w części VIP Krypto Akademi?

– Pamiętaj, że w sekcji VIP znajdziesz tylko instrukcje obsługi platform i aplikacji blockchain. Na samej platformie Krypto Akademia nie inwestuje i nie zarabia się pieniędzy. Pieniądze inwestujesz i zarabiasz na platformach zewnętrznych, które nie są powiązane z niniejszą platformą. Twoje zarobki na tych platformach (zewnętrzne platformy DeFi) nie są zależne od Twoich umiejętności ani od długości czasu pracy. To ile będziesz zarabiał jest uzależnione od platformy, którą wybierzesz z dostępnych w części VIP Krypto Akademi. Zarobki mogą wahać się od kilku do kilkunastu procent miesięcznie.