Krok 2. – Jak kupić kryptowaluty

JAK KUPIĆ BITCOIN i inne KRYPTOWALUTY

Tutaj dowiesz się:

Jak kupić kryptowaluty bezpośrednio z portfela Bitcoin.com, za pomocą, których wykupisz dostęp do części VIP Krypto Akademii.

🚨 Nie masz jeszcze Bitcoina ani żadnej innej kryptowaluty?

🚨 Nie wiesz jak kupić swoje pierwsze kryptowaluty (Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum)? 

🚨 Chcesz dowiedzieć się jakiego portfela użyć aby bezpiecznie je przechowywać i jak w prosty sposób nimi zarządzać?

Na tej stronie nauczysz się tego wszystkiego w bardzo przystępny sposób. Instrukcja jaką znajdziesz poniżej napisana jest prostym językiem, tak aby nawet osoby bez doświadczenia mogły rozpocząć swoją przygodę z kryptowalutami. 

JAK KUPIĆ KRYPTOWALUTY ZA POMOCĄ PORTFELA BITCOIN.COM

Proces zakupu Bitcoin Cash (BCH) jest bardzo szybki i prosty do wykonania. Do zakupu BCH użyjesz portfela, który masz już zainstalowany na swoim telefonie oraz pieniędzy na karcie bankowej (VISA lub MASTERCARD).

Aby przejść do zakupu Bitcoin Cash (BCH) otwórz swój portfel kryptowalut Bitcoin.com i kliknij zielony przycisk „BUY” zaznaczony na poniższym zdjęciu👇

Pamiętaj, że przesyłanie jakichkolwiek kryptowalut pomiędzy portfelami czy giełdami, wiąże się z pobraniem opłaty za przesył. 

Szybkość przelewu oraz wielkość opłaty i to, w której kryptowalucie ta opłata zostanie pobrana zależy od tego jaką kryptowalutę chcesz przesłać.

Kiedy chcesz przesłać Kryptowalutę Bitcoin Cash (BCH) z portfela na portfel to opłata za przesył tej kryptowaluty pobierana jest w tej samej kryptowalucie czyli w Bitcoin Cash.

Trzeba brać to pod uwagę ponieważ kiedy kupujesz BCH dokładnie w takiej ilości ile potrzebujesz przesłać na inny portfel, to musisz kupić go trochę więcej aby nie zabrakło na opłatę za transakcję.

Wiedząc to już, że podczas robienia przelewu będzie pobrana z Twojego portfela jakaś mała część Bitcoin Cash jako opłata za przelew to naturalne jest to, że musisz mieć go więcej na swoim portfelu czy giełdzie niż planowany przelew.

Prosty przykład:

Chcesz kupić dostęp VIP do Krypto Akademii wart $199 za pomocą Bitcoin Cash to potrzebujesz mieć na swoim portfelu BCH o równowartości minimum $200 aby z pozostałego $1 mogła zostać pobrana opłata za przelew.

Warto jednak zawsze mieć nawet od kilku do kilkunastu dolarów więcej w kryptowalucie, w której robimy przelew ponieważ wielkość opłaty za przesył jest zmienna i może wynosić od kilku centów do kilkunastu dolarów (Bitcoin Cash to zazwyczaj kilkanaście centów).

Więcej o przelewach, opłatach i o tym „jak zarabiać pasywnie 100 zł każdego dnia przez Internet” dowiesz się z części VIP Krypto Akademii.

Kiedy wiesz już to wszystko, wybierz teraz kwotę w dolarach, za którą chcesz kupić Bitcoin Cash wpisując w miejscu, które widać niżej 👇 na zdjęciu, a następnie kliknij przycisk „DONE”.

Teraz kliknij przycisk „CONTINUE”.

Teraz u góry wpisz swój adres e-mail i ponownie kliknij czarny przycisk „CONTINUE”.

Na podany przez Ciebie adres zostanie wysłany specjalny kod weryfikujący poprawność Twojego konta e-mail. Kod ten użyjesz w kolejnym kroku. 

W tym momencie musisz zweryfikować swój adres e-mail, który podałeś powyżej.

Aby to zrobić otwórz swoją skrzynkę pocztową, a następnie otrzymaną wiadomość od Bitcoin.com.

Zapisz teraz lub skopiuj kod, który dostałeś…

…a następnie wpisz lub wklej go w wyznaczone miejsce w swoim portfelu.

Następnie jeśli zgadzasz się na warunki operatora płatności MoonPay to zaznacz wymagane pole klikając palcem w pusty kwadrat.

I kiedy masz już wszystko zrobione kliknij przycisk „CONTINUE”.

Teraz wypełnij kolejne pola:

  • swoje imię,
  • nazwisko, 
  • datę urodzenia, 
  • oraz twoją narodowość.

Wszystkie dane personalne muszą być to Twoje prawdziwe dane.

Po wypełnieniu wszystkich pozycji kliknij ponownie przycisk „CONTINUE” znajdujący się na samym dole. 

Następnie podajesz adres zamieszkania:

  • ulicę, 
  • miasto, 
  • kod pocztowy, 
  • kraj.

Tutaj również podajesz swoje prawdziwe dane personalne i klikasz „CONTINUE”. 

Teraz system prosi Cię o dodanie formy płatności.

Portfel obsługuje karty bankowe (debetowa lub kredytowa).

Kliknij w napis „Credit/Debit card”.

Automatycznie przejdziesz dalej…

Sprawdź teraz czy wszystkie Twoje dane osobowe, które wcześniej podałeś są prawidłowe i czy pokrywają się z danymi właściciela karty, którą dokonasz płatności (jeśli płacisz kartą, która nie należy do Ciebie lub jest utworzona na jakiś stary i nieaktualny adres to odhacz teraz pole w ramce na samej górze i podaj aktualne dane właściciela karty).

Jeśli płacisz swoją kartą i wszystkie dane się zgadzają to kliknij teraz w przycisk „CONTINUE”.

Wypełnij teraz puste pola podając dane z karty bankowej i kliknij „CONTINUE”.

Widzisz teraz ekran z podsumowaniem i kilkoma ważnymi informacjami.

To już ostatni krok przed ostatecznym zakupem Twojego BCH.

U samej góry widzisz dane karty, które wcześniej podałeś.

Niżej na jaki adres portfela zakupiony Bitcoin Cash zostanie przesłany.

Następnie całe podsumowanie czyli jaką dokładną ilość BCH dostaniesz i ile ostatecznie za jego zakup zapłacisz (włącznie z opłatą).

Jeśli zgadzasz się na warunki operatora MoonPay (jest to jeden z najtańszych operatorów) to zaznacz teraz mały kwadracik na dole i kliknij przycisk „BUY NOW”.

Teraz chwilę cierpliwości.

Trwa przetwarzanie transakcji i wszystko na ekranie dzieje się samoczynnie…

Proces ten może potrwać nawet około 5 minut zanim otrzymasz informację, że Bitcoin Cash jest już na Twoim portfelu Bitcoim.com.

Oto wiadomość, na którą czekałeś. Zakupiony przez Ciebie Bitcoin Cash jest już na portfelu.

Twój zakup w całości został zakończony pomyślnie! 🥳👏

Wyłącz teraz swój portfel, a następnie włącz go ponownie.

Na głównej stronie twojego portfela Bitcoin.com widać następujące informacje: jakie kryptowaluty się na nim znajdują, jaką ilość ich posiadasz i jaką wartość mają one w przeliczeniu do dolara amerykańskiego.

GRATULACJE!

Posiadasz już swoje pierwsze kryptowaluty.

PODSUMOWANIE

1️⃣ Posiadasz już konto na giełdzie Binance oraz masz zainstalowany portfel kryptowalut Bitcoin.com na swoim telefonie.

2️⃣ Posiadasz już swoje pierwsze kryptowaluty.

Możesz teraz przejść do Kroku 3. w którym dowiesz się jak kupić dostęp VIP do Krypto Akademii.

UWAGA!

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko. 

Przed dokonaniem jakiejkolwiek transakcji na rynku kryptowalut zapoznaj się szczegółowo i zaakceptuj zasady niniejszego serwisu