Please enter CoinGecko Free Api Key to get this plugin works.
Menu

Loaded Lions

Loaded Lions NFT

The Loaded Lions

Twórca projektu - CRYPTO.COM

W Crypto.com mamy misję przyspieszenia przejścia świata na kryptowalutę.

Powstaliśmy w 2016 roku na prostym przekonaniu: to podstawowe prawo każdego człowieka, aby mieć pełną kontrolę nad swoimi pieniędzmi, danymi i tożsamością.

O kolekcji

Crypto.com NFT z radością ogłasza swoją debiutancką kolekcję PFP (zdjęcie profilowe) — The Loaded Lions. Drop jest pierwszym projektem PFP należącym do natywnej platformy, który zostanie wydany w przestrzeni NFT.

Kolekcja obejmuje 10 000 wygenerowanych algorytmicznie transakcji NFT „Loaded Lion”; niektóre są rzadsze niż inne, a niektóre są legendarne. Każda cecha jest ręcznie rysowana przez nasz utalentowany kreatywny zespół. Aby uczcić premierę, rozdajemy 100 000 USD CRO 10 szczęśliwym zwycięzcom, którzy użyją swojego PFP „Loaded Lion” jako swojego zdjęcia profilowego na Twitterze.

Podstawowe dane

Data wydania: 23 listopada 2021, 13:00 UTC

Cena początkowa: 200 USD za opakowanie (maks. 5 opakowań)

Dla społeczności

Nie ma lepszego czasu na zabawę w NFT, ponieważ posiadacze Lwów uzyskają dostęp do The Mane Net, która jest pełna narzędzi NFT i niespodzianek, których nie możemy się doczekać, aby wam pokazać.

„Loaded Lions” to zbiór 10 000 losowo generowanych NFT — pierwsza seria, która zostanie wydana w łańcuchu Crypto.org. Każdy NFT jest wyjątkowy i obejmuje członkostwo w Mane Net, które obejmuje dostęp do ekskluzywnych korzyści i narzędzi.
Loaded Lions to niezwykle bogaci królowie królestwa zwierząt, którzy mieszkają w rozległych rezydencjach wysoko w górach. Nic dziwnego, że lubią organizować wieczory bez ograniczeń dla swojej elitarnej grupy przyjaciół. Aby wyglądać jak najlepiej na tych ekstrawaganckich przyjęciach, Lwy spędzają dni ćwicząc w prywatnych siłowniach i jedząc posiłki przygotowywane przez ich osobistych kucharzy.

Użytkownicy Crypto.com NFT, którzy posiadają co najmniej jeden „Loaded Lion” NFT, uzyskają dostęp do Mane Net. Będziesz mógł odblokować szereg ekskluzywnych korzyści jako członek tej elitarnej grupy Mane Netizens. Śledź nas w mediach społecznościowych, ponieważ w nadchodzących tygodniach ogłosimy więcej szczegółów.

Uwaga!

Korzystanie ze scentralizowanych / zdecentralizowanych platform i aplikacji opartych na sieci blockchain oraz protokołów smart contract wiąże się z pewnym ryzykiem. Jako użytkownik tych platform i protokołów oświadczasz, że jesteś świadomy zagrożeń wynikających z ich użytkowania i że cała odpowiedzialność spoczywa na Tobie.

Nie inwestuj oszczędności swojego życia, ani nie ryzykuj aktywów, na których utratę nie możesz sobie pozwolić. Przed zdeponowaniem jakichkolwiek środków na scentralizowanych / zdecentralizowanych platformach zapoznaj się dokładnie z ich zasadami działania, ryzykiem związanym z inwestycjami w kryptowaluty oraz z regulaminem tego poradnika.

Jeśli miałbyś jakiekolwiek problemy techniczne z działaniem tych platform możesz liczyć na wsparcie, które znajdziesz na ich platformach społecznościowych. Świat zdecentralizowanych finansów DeFi (Staking, Farming, Pożyczki, NTF, MetaVerse) jest w fazie początkowego rozwoju przez co nie jest jeszcze w pełni stabilny i zabezpieczony oraz nie daje gwarancji takich jak w tradycyjnym, nadzorowanym systemie finansowym. 

Tylko Ty sam ponosisz odpowiedzialność za podjęte przez siebie decyzje i działania oraz robisz wszystko na własne ryzyko.

UWAGA!

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko. 

Przed dokonaniem jakiejkolwiek transakcji na rynku kryptowalut zapoznaj się szczegółowo i zaakceptuj regulamin niniejszego serwisu.