Please enter CoinGecko Free Api Key to get this plugin works.
Menu

Rejestracja i weryfikacja konta na giełdzie Binance

Poradnik Binance

Binance to największa scentralizowana giełda kryptowalut na świecie. Kupisz na niej setki różnych tokenów w bardzo prosty sposób.

Za jej pomocą możesz również dokonać różnych płatności w internecie np. za produkty lub usługi.

Co zawiera video poradnik Binance ?

✅ Jak (za pomocą komputera) założyć konto na giełdzie kryptowalut Binance

✅ Jak zweryfikować konto na Binance

✅ Jak kupić kryptowaluty na giełdzie Binance za pomocą karty bankowej VISA lub MASTERCARD.

Dzięki temu, że założysz konto na giełdzie Binance, będziesz mógł za pomocą karty bankowej kupić kryptowaluty.

Wykonanie tej czynności (rejestracja konta i zakup kryptowalut) da Ci ogrom możliwości, między innymi możliwość płacenia kryptowalutami za produkty i usługi w Internecie.

Uwaga!

Korzystanie ze scentralizowanych / zdecentralizowanych platform i aplikacji opartych na sieci blockchain oraz protokołów smart contract wiąże się z pewnym ryzykiem. Jako użytkownik tych platform i protokołów oświadczasz, że jesteś świadomy zagrożeń wynikających z ich użytkowania i że cała odpowiedzialność spoczywa na Tobie.

Nie inwestuj oszczędności swojego życia, ani nie ryzykuj aktywów, na których utratę nie możesz sobie pozwolić. Przed zdeponowaniem jakichkolwiek środków na scentralizowanych / zdecentralizowanych platformach zapoznaj się dokładnie z ich zasadami działania, ryzykiem związanym z inwestycjami w kryptowaluty oraz z regulaminem tego poradnika.

Jeśli miałbyś jakiekolwiek problemy techniczne z działaniem tych platform możesz liczyć na wsparcie, które znajdziesz na ich platformach społecznościowych. Świat zdecentralizowanych finansów DeFi (Staking, Farming, Pożyczki, NTF, MetaVerse) jest w fazie początkowego rozwoju przez co nie jest jeszcze w pełni stabilny i zabezpieczony oraz nie daje gwarancji takich jak w tradycyjnym, nadzorowanym systemie finansowym. 

Tylko Ty sam ponosisz odpowiedzialność za podjęte przez siebie decyzje i działania oraz robisz wszystko na własne ryzyko.

Aby bezpiecznie nabyć doświadczenie w kupowaniu i przesyłaniu kryptowalut z giełdy na portfel, zaleca się przeprowadzenie pierwszych operacji na małych kwotach.

VIDEO INSTRUKCJA OBSŁUGI GIEŁDY BINANCE

Dzięki tej instrukcji wykonasz bezproblemowo wszystkie niezbędne kroki aby poprawnie i szybko założyć konto na giełdzie Binance.

Video instrukcja giełdy Binance 👇

Wideo instrukcja przesyłania kryptowalut na zewnętrzny portfel MetaMask 👇

Podsumowanie

✅ Założyłeś i zweryfikowałeś konto na giełdzie Binance 

✅ Nauczyłeś się obsługiwać giełdę Binance

✅ Wiesz jak przesłać kryptowaluty z Binance na portfel MetaMask

UWAGA!

Informacje (tekst oraz materiały video) jakie znajdziesz na tej stronie, przedstawiają wizję oraz aktualne (na dzień 01/10/2021) funkcjonalności projektu Binance. Projekt ciągle ewoluuje czyli ulega nieustannym zmianom. Informacje o projekcie nie powinny być postrzegane jako gwarancja jego działania w przyszłości, ani gwarancją możliwych do osiągnięcia zysków. 

Zachęcamy do śledzenia informacji na temat postępów w rozwoju projektu na oficjalnych kanałach Binance, takich jak: strona WWWTwitter

UWAGA!

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko. 

Przed dokonaniem jakiejkolwiek transakcji na rynku kryptowalut zapoznaj się szczegółowo i zaakceptuj regulamin niniejszego serwisu.