Please enter CoinGecko Free Api Key to get this plugin works.

Handel z Zawodowym Traderem

Tutaj możesz sprawdzić czy handel z profesjonalnym traderem  to coś dla Ciebie…

ledger

Czy poszukujesz bezpiecznego i łatwego w użyciu portfela do przechowywania swoich kryptowalut? 

Ledger, jeden z najlepiej ocenianych portfeli na rynku, zapewnia pełne bezpieczeństwo i łatwe zarządzanie kryptowalutami

Kup teraz i śpij spokojnie bez obaw o bezpieczeństwo swoich kryptowalut! 

Pamiętaj jednak aby kupić urządzenie Ledger nowe, z oficjalnego sklepu bezpośrednio od producenta. 

Aby przejść do oficjalnego sklepu Ledger kliknij przycisk poniżej ⬇️

JAK KUPIĆ BITCOIN?

Zakup Bitcoina lub innych kryptowalut może wydawać się dość trudny dla osób, które robią to pierwszy raz.

Dzięki tej instrukcji video przejdziesz przez cały proces zakupu bez najmniejszego problemu („krok po kroku”).

Bitcoin-krypto-akademia

Portfel MetaMask

Instalacja i konfiguracja portfela

MetaMask to zdecentralizowany portfel kryptowalut. Dzięki niemu możesz bezpiecznie i anonimowo przechowywać swoje kryptowaluty. Pozwala on na łączenie się z zdecentralizowanymi platformami i aplikacjami (DApps).

Nietrwała Strata

Bardzo ważne pojęcie, które powinien znać i rozumieć każdy posiadacz kryptowalut.

Jeśli chcesz kupić swoje pierwsze kryptowaluty to koniecznie zapoznaj się z terminem jakim jest „nietrwała strata” ponieważ dotyczy ona każdego kto wejdzie w świat kryptowalut.

Nietrwała strata występuje również podczas farmingu kryptowalut na platformach Defi i dlatego skupimy się w filmie poniżej na jej szczegółowym wyjaśnieniu. 

FEAR & GREED - Obecny nastrój na rynku

Wskaźnik pokazujący jakie są obecnie nastroje inwestorów na rynku kryptowalut. Mniej punktów na skali oznacza większy strach i wyprzedaże przez „słabe ręce”, a im więcej punktów tym chciwość (szczególnie niedoświadczonych inwestorów) jest coraz większa. Wraz z rosnącą chciwością rośnie FOMO i częste zakupy na kolejnych szczytach cenowych poszczególnych tokenów. „Kupuj kiedy ludzie się boją, a sprzedawaj kiedy są chciwi…” Ten wskaźnik aktualizowany jest LIVE.

Latest Crypto Fear & Greed Index

PancakeSwap (CAKE)

Staking I Farming na platformie PancakeSwap

PancakeSwap to wiodąca, zdecentralizowana giełda kryptowalut na sieci Binance Smart Chain (BSC), z najwyższymi wolumenami obrotu na rynku. Tokenem giełdy jest CAKE.

Decentralizacja
Handluj bezpośrednio z aplikacji portfela.
W przeciwieństwie do scentralizowanych giełd, takich jak Binance lub Coinbase, PancakeSwap nie przechowuje Twoich środków podczas handlu: masz 100% własności własnego krypto.

pancakeswap-cake-logo.png

Odkryj świat kryptowalut!

Nasza platforma jest miejscem, gdzie możesz uzyskać wiedzę i umiejętności, które pozwolą Ci skorzystać z możliwości zarobkowych, jakie oferuje rynek kryptowalut.

Dzięki naszym instrukcjom i wiedzy, będziesz w stanie w pełni wykorzystać potencjał rynku i czerpać korzyści finansowe. 

Znajdziesz u nas proste i przejrzyste instrukcje obsługi, dzięki którym nawet początkujący będą w stanie bezproblemowo wejść w świat blockchain. 

Bądź na bieżąco z najnowszymi trendami i newsami – poznaj potencjał rynku kryptowalut i rozpocznij swoją przygodę już dziś!

.

.

Przewodnik dla początkujących inwestorów

Inspirująca historia 21 latka z Ameryki, który wzbogacił się na kryptowalutach.

Odkryj swój potencjał na rynku kryptowalut z pomocą Krypto Akademii

Chcesz zrozumieć świat kryptowalut i czerpać z niego korzyści, ale nie wiesz od czego zacząć? Nasza platforma powstała z myślą o Tobie! Znajdziesz u nas wiedzę, narzędzia i wsparcie, których potrzebujesz, aby odkryć pełny potencjał tego rynku.

Nie ważne, czy jesteś początkującym, czy doświadczonym inwestorem, u nas znajdziesz odpowiedzi na wszystkie swoje pytania i rozwiązania dla wszystkich swoich problemów. Zaufaj nam i odkryj potencjał kryptowalut już dziś!

Twoja szansa na sukces na rynku kryptowalut

Wiele osób słyszało o kryptowalutach ale z braku wiedzy wydaje im się, że ten świat jest skomplikowany i przerażający, a dodatkowo nie wiedzą od czego zacząć. Jednak po odkryciu Krypto Akademii, ich perspektywa się zmieniła.

Dzięki wsparciu i wiedzy dostarczonej przez platformę, osoby te były w stanie zrozumieć i zacząć swoją przygodę z kryptowalutami z powodzeniem.

Krypto Akademia, dostarcza wszystkich potrzebnych narzędzi i wiedzy, aby pomóc każdemu odnosić sukcesy na rynku kryptowalut.

Pytania i odpowiedzi

Nie. W Krypto Akademii znajdziesz szczegółowe instrukcje obsługi platform scentralizowanych i zdecentralizowanych finansów oraz różnych aplikacji powiązanych z tymi platformami. 

Dzięki nabytym umiejętnościom zaczniesz od razu pasywnie zarabiać.

Miliony osób na świecie zarabia pasywnie od kilku do kilku tysięcy dolarów każdego dnia korzystając z tego typu platform i aplikacji.

Nie. Informacje zawarte w Krypto Akademii nie są powiązane ze sprzedażą produktów i usług oferowanych przez firmy marketingu sieciowego (MLM). Nie zostaniesz zaproszony/zapisany do żadnego programu partnerskiego, a tym samym nikt nie zarobi prowizji za Twoją rejestrację oraz od pieniędzy, które będziesz zarabiał każdego dnia.

Pamiętaj, że Krypto Akademia to tylko instrukcje obsługi różnych platform i aplikacji. Na samej platformie Krypto Akademia VIP nie inwestuje i nie zarabia się pieniędzy. Pieniądze inwestujesz i zarabiasz na platformach zewnętrznych, które nie są powiązane z niniejszą platformą.

Twoje zarobki nie są zależne od Twoich umiejętności ani od długości czasu pracy. To ile będziesz zarabiał jest uzależnione od platformy, którą wybierzesz z dostępnych w części VIP Krypto Akademii. Zarobki mogą wahać się od kilku do kilkunastu procent miesięcznie.

Dzięki instrukcjom jakie znajdziesz w sekcji VIP Krypto Akademii zarabianie jest bardzo proste i po wykonaniu jednorazowych czynności, nie wymaga zbyt wiele dodatkowej pracy w przyszłości. Zarabiasz automatycznie każdego dnia (24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu).

Pamiętaj, że w sekcji VIP znajdziesz tylko instrukcje obsługi platform i aplikacji blockchain. Na samej platformie Krypto Akademia nie inwestuje i nie zarabia się pieniędzy. Pieniądze inwestujesz i zarabiasz na platformach zewnętrznych, które nie są powiązane z niniejszą platformą. Twoje zarobki na tych platformach (zewnętrzne platformy DeFi) nie są zależne od Twoich umiejętności ani od długości czasu pracy. To ile będziesz zarabiał jest uzależnione od platformy, którą wybierzesz z dostępnych w części VIP Krypto Akademi. Zarobki mogą wahać się od kilku do kilkunastu procent miesięcznie.

Co mówią o nas ludzie ?

DeFi - Decentralized Finance

DeFi (Decentralised Finance) to nowatorska forma finansowania oparta na blockchain, która nie zależy od scentralizowanych pośredników finansowych (takich jak banki lub giełdy), ale zamiast tego wykorzystuje inteligentne kontrakty na blockchainach. DeFi okazało się niezwykle popularne, a łączna wartość zablokowana przekroczyła 270 miliardów dolarów w dniu 26 listopada 2021 r.

Finansowy Świat Kryptowalut

Jedną z kluczowych atrakcji DeFi są z pewnością wysokie zyski, które znacznie przewyższają to, co oferują banki i większość innych tradycyjnych instrumentów finansowych. Na przykład, protokoły Blue-chip DeFi (np. Curve, Sushi) zazwyczaj oferują około 2%-15% APY dla różnych aktywów kryptograficznych, podczas gdy inne bardziej ryzykowne protokoły mogą przynosić oszałamiające zyski, takie jak 35 000% APY.

➙ TUTAJ dowiesz się więcej jak działają platformy DeFi.

Zapoznaj się z filmem poniżej aby lepiej zrozumieć jak działają platformy DeFi i na czym polega staking oraz farming kryptowalut.

W części ➙ VIP znajdziesz szczegółowe i profesjonalne instrukcje obsługi platform DeFi oraz różnych aplikacji.

Tutaj możesz sprawdzić czy handlowanie z profesjonalnym traderem to coś dla Ciebie…

"Krypto Akademia VIP"

Poznaj sprawdzone sposoby na to jak przez internet – dzięki branży BlockChain DeFi – każdego dnia otrzymywać (zarabiać) pasywnie kryptowaluty.

„Krypto Akademia VIP” to poradnik poruszania się po świecie Blockchain. Znajdziesz u nas również szczegółowe instrukcje obsługi różnych giełd, platform oraz aplikacji zbudowanych w oparciu o BlockChain.

Instrukcje korzystania z platform BlockChain opisane w tym poradniku, napisane są bardzo prostym językiem i mogą być zastosowane nawet przez osoby, które nie miały wcześniej żadnej styczności technologią BlockChain, kryptowalutami czy zarabianiem pieniędzy w Internecie.

Dodatkowo, bycie członkiem Krypto Akademii VIP to także możliwość spędzania czasu (online i na żywo) z osobami, które także interesują się i edukują w zakresie tej nowej i bardzo szybko rozwijającej się technologii.

Czym jest "Krypto Akademia VIP" ?

Czy “KA VIP” to poradnik inwestycyjny ?

Nie. Ten portal nie jest poradnikiem inwestycyjnym.

W „Krypto Akademii” znajdziesz szczegółowe instrukcje obsługi platform scentralizowanych i zdecentralizowanych finansów (DeFi), giełd kryptowalut, portfeli kryptowalutowych oraz różnych aplikacji powiązanych z tymi platformami. 

Dzięki edukacji i nabytym umiejętnościom będziesz mógł zrozumieć w jaki sposób inni ludzie zarabiają korzystając z technologii BlockChain. 

Obecnie (dane z grudnia 2021) z technologii BlockChain na całym świecie korzysta już ponad 100 milionów osób.

Czy "KA VIP" to MLM ?

Nie. Informacje zawarte w „Krypto Akademii” nie są powiązane ze sprzedażą produktów i usług oferowanych przez firmy marketingu sieciowego (MLM). Nie zostaniesz zaproszony/zapisany do żadnego programu partnerskiego, a tym samym nikt nie zarobi prowizji za Twoją rejestrację oraz od pieniędzy, które będziesz zarabiał każdego dnia.  

Miliony osób zarabiają pasywnie

Aktualnie z platform korzystają miliony osób na całym świecie, a wartość środków zdeponowanych na tych platformach to już ponad 150 miliardów dolarów. Codziennie do sieci zdecentralizowanych finansów dołącza kilkanaście tysięcy nowych osób. 

Czy będę musiał coś polecać lub sprzedawać aby zarabiać ?

Nie, nie musisz niczego polecać ani nic sprzedawać. Poradniki do których otrzymasz dostęp, to pełne i bardzo szczegółowe instrukcje obsługi, dzięki którym będziesz mógł samodzielnie zainstalować i skonfigurować platformy oraz aplikacje oparte o BlockChain. Otrzymasz dokładne instrukcje wielu platform, a Ty sam zdecydujesz z których zechcesz skorzystać.

Nie mam żadnego doświadczenia z BlockChain, kryptowalutami i zarabianiem przez Internet. Czy będę mógł skorzystać z dostępu do Krypto Akademia VIP?

Tak. Nawet jeśli nie masz żadnego doświadczenia w w tych tematach, to po zastosowaniu się do instrukcji z tego poradnika, będziesz mógł nauczyć się samodzielnie obsługiwać różne platformy i aplikacje oparte o BlockChain.

Ile będę zarabiał dzięki "KA VIP" ?

Pamiętaj, że „Krypto Akademia” to tylko instrukcje obsługi różnych platform i aplikacji. Na samej platformie „Krypto Akademia” nie inwestuje i nie zarabia się pieniędzy. 

Pieniądze (w formie kryptowalut, tokenów, aktywów cyfrowych) można zarabiać na platformach zewnętrznych (BlockChain), które nie są w żaden sposób powiązane z serwisem Krypto Akademia.

Ewentualne zarobki nie są zależne od Twoich umiejętności technicznych, ani od długości czasu pracy. To ile można zarabiać dzięki technologii BlockChain, uzależnione jest od wybranych platform oraz aktywów cyfrowych (tokenów), które zostaną przeznaczone na staking i farming. 

Przysłowiowe "100 zł dziennie"

Wiele osób, które korzysta z platform BlockChain zarabia równowartość 100 zł. dziennie czyli około 3,000 zł. miesięcznie. 

Co ważne, zarobki te są pasywne czyli wystarczy raz skonfigurować aplikacje i platformy BlockChain aby poprzez staking/farming aktywów cyfrowych generowały one nagrody w postaci tokenów (kryptowalut). 

Osiągane przychody mogą być znacznie wyższe lub o wiele niższe, w zależności od posiadanych aktywów, aktualnej sytuacji na rynkach finansowych oraz na rynkach kryptowalut i zdecentralizowanych finansów (DeFi).

Pamiętaj, że uzyskiwanie przychodów z platform BlockChain nie jest i nigdy nie będzie gwarantowane.

Czy mogę zarabiać nie inwestując własnych pieniędzy ?

Nie. Aby zarabiać na rynku zdecentralizowanych finansów potrzebne są własne środki. Bez inwestycji nie zarobisz żadnych pieniędzy.

Ile pieniędzy muszę posiadać na start aby zacząć zarabiać ?

Nie ma minimalnej kwoty jaką należy posiadać aby móc zacząć korzystać z możliwości platform DeFi i technologii BlockChain. Pamiętaj, że tutaj Twoje aktywa cyfrowe (tokeny) pracują na Ciebie i Twoje ewentualne zarobki będą uzależnione od liczby tokenów, które jesteś w stanie przeznaczyć na inwestycję na platformach BlockChain.

Czy mogę stracić zainwestowane pieniądze ?

Tak. Żadna forma inwestowania nie jest w pełni wolna od ryzyka. Możesz stracić część a nawet 100% kapitału zainwestowanego w Internecie poprzez platformy BlockChain. 

Inwestując nawet na rynkach, które ogólnie postrzegane są jako bezpieczne (nieruchomości, lokaty bankowe, obligacje skarbu państwa, metale szlachetne) możesz stracić swój kapitał.

Ile czasu będę musiał przeznaczać na pracę każdego dnia aby zarabiać ?

Po wykonaniu jednorazowych czynności, nie będziesz musiał wykonywać żadnej dodatkowej pracy w przyszłości. Uzyskiwanie przychodów w kryptowalutach (na platformach DeFi) jest bardzo wygodne. Kryptowaluty (tokeny) otrzymujesz automatycznie każdego dnia (24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu).

Kiedy zacznę zarabiać ?

W czasie jaki przeznaczyłeś na przeczytanie tego tekstu (kilka minut) mógłbyś już zarobić pierwsze kryptowaluty takie jak Cardano, PancakeSwap, BitCoin, Ethereum, USDT, USDC i inne. 

Zarobione kryptowaluty (tokeny) możesz od razu (na regulowanych przez rządy giełdach) zamienić na tradycyjne pieniądze (PLN, EURO, USD) i przesłać je na swoje konto bankowe czy kartę VISA lub MASTERCARD. 

Korzystając z platform BlockChain możesz zarabiać w dzień i w nocy, przez 24 godziny na dobę, przez 365 dni w roku. 

W części VIP Krypto Akademii, znajdziesz szczegółowe instrukcje obsługi platform BlockChain, zaczynając od zakupu swoich pierwszych kryptowalut kartą bankową lub przelewem (na regulowanych giełdach) do rozpoczęcia zarabiania kryptowalut na zdecentralizowanych platformach BlockChain. 

W jakiej formie dostępny jest poradnik "KA VIP" ?

Poradnik dostępny jest w formie online. Instrukcje przedstawione są zarówno w formie tekstowej oraz jako wyczerpująca instrukcja video. 

Czy muszę przez wiele miesięcy opłacać dostęp do części VIP Krypto Akademii?

Nie. Dostęp do sekcji VIP na 1 miesiąc w zupełności wystarczy Ci, aby nauczyć się podstaw zarabiania na platformach DeFi (zdecentralizowane finanse). 

Pamiętaj, że nasz poradnik VIP jest cały czas aktualizowany i każdego miesiąca dodawane są nowe instrukcje obsługi innych (nowych) platform BlockChain.

Kupując dostęp na więcej miesięcy, będziesz miał więc możliwość poznania najnowszych instrukcji platform BlockChain oraz będziesz mógł na bieżąco śledzić zmiany jakie zachodzą na całym rynku kryptowalut.

Uzyskasz także dostęp do społeczności osób (na zamkniętej grupie Telegram), które tak jak Ty korzystają z „Krypto Akademia VIP”. Dzięk temu będziesz mógł wymienić się opiniami oraz uzyskać pomoc techniczną (ale nie porady inwestycyjne) od bardziej doświadczonych osób.

Sprawdź jakie korzyści czekają na Ciebie przy zakupie dostępu do grupy VIP Krypto Akademii KLIKNIJ TUTAJ

Czego nauczysz się z poradników "KA VIP"

Jak założyć i zweryfikować konto na giełdzie kryptowalut oraz jak kupić i przesłać tokeny, dzięki którym będziesz mógł korzystać ze stejkingu i farmingu

Jak skonfigurować specjalny portfel kryptowalutowy, dzięki któremu będziesz mógł połączyć się z platformami DeFi, zainwestować swoje aktywa cyfrowe i odbierać codziennie zarabiane tokeny

Jak stejkować (staking) własne tokeny (kryptowaluty), aby otrzymywać nagrody w postaci nowo utworzonych (wydobytych) tokenów 

Jak dodać tokeny do farm kryptowalutowych na platformach DeFi (farming), aby otrzymywać nagrody w postaci tokenów uzyskanych z opłat transakcyjnych na danej platformie DeFi, DEX (zdecentralizowanej giełdzie kryptowalut)

Jak otrzymywać nagrody w stablecoinach (USDT, USDC, BUSD i inne) poprzez stejking i farming na platformach DeFi, nie ryzykując dużych zmian kursu tych tokenów

Jak przesyłać zarobione tokeny na regulowaną giełdę kryptowalut i zamieniać je na pieniądze tradycyjne, które będziesz mógł dalej inwestować, oszczędzać, przesłać na konto bankowe lub płacić nimi w tradycyjnych sklepach kartą VISA lub MASTERCARD

✅ Odradzamy spekulacje i trading (handel) kryptowalutami, a także ich zakup w celu szybkiego zarobku. W ten sposób większość osób traci swoje pieniądze na rynku kryptowalut

✅ „Z kim przystajesz, taki się stajesz” – Bycie członkiem Krypto Akademii VIP to także możliwość spędzania czasu (online i na żywo – wspólne wyjazdy i spotkania integracyjne) z osobami, które mają większe doświadczenie w branży BlockChain. Każdy z nas ma wyjątkowe cechy. Będąc na jednym pokładzie możemy nauczyć się WIĘCEJ !