Menu

Czym jest "Krypto Akademia VIP" ?

Czy “KA VIP” to poradnik inwestycyjny ?

Nie. Ten portal nie jest poradnikiem inwestycyjnym.

W „Krypto Akademii” znajdziesz szczegółowe instrukcje obsługi platform scentralizowanych i zdecentralizowanych finansów (DeFi), giełd kryptowalut, portfeli kryptowalutowych oraz różnych aplikacji powiązanych z tymi platformami. 

Dzięki edukacji i nabytym umiejętnościom będziesz mógł zrozumieć w jaki sposób inni ludzie zarabiają korzystając z technologii BlockChain. 

Obecnie (dane z grudnia 2021) z technologii BlockChain na całym świecie korzysta już ponad 100 milionów osób.

Czy "KA VIP" to MLM ?

Nie. Informacje zawarte w „Krypto Akademii” nie są powiązane ze sprzedażą produktów i usług oferowanych przez firmy marketingu sieciowego (MLM). Nie zostaniesz zaproszony/zapisany do żadnego programu partnerskiego, a tym samym nikt nie zarobi prowizji za Twoją rejestrację oraz od pieniędzy, które będziesz zarabiał każdego dnia.  

Miliony osób zarabiają pasywnie

Aktualnie z platform korzystają miliony osób na całym świecie, a wartość środków zdeponowanych na tych platformach to już ponad 150 miliardów dolarów. Codziennie do sieci zdecentralizowanych finansów dołącza kilkanaście tysięcy nowych osób. 

Czy będę musiał coś polecać lub sprzedawać aby zarabiać ?

Nie, nie musisz niczego polecać ani nic sprzedawać. Poradniki do których otrzymasz dostęp, to pełne i bardzo szczegółowe instrukcje obsługi, dzięki którym będziesz mógł samodzielnie zainstalować i skonfigurować platformy oraz aplikacje oparte o BlockChain. Otrzymasz dokładne instrukcje wielu platform, a Ty sam zdecydujesz z których zechcesz skorzystać.

Nie mam żadnego doświadczenia z BlockChain, kryptowalutami i zarabianiem przez Internet. Czy będę mógł skorzystać z dostępu do Krypto Akademia VIP?

Tak. Nawet jeśli nie masz żadnego doświadczenia w w tych tematach, to po zastosowaniu się do instrukcji z tego poradnika, będziesz mógł nauczyć się samodzielnie obsługiwać różne platformy i aplikacje oparte o BlockChain.

Ile będę zarabiał dzięki "KA VIP" ?

Pamiętaj, że „Krypto Akademia” to tylko instrukcje obsługi różnych platform i aplikacji. Na samej platformie „Krypto Akademia” nie inwestuje i nie zarabia się pieniędzy. 

Pieniądze (w formie kryptowalut, tokenów, aktywów cyfrowych) można zarabiać na platformach zewnętrznych (BlockChain), które nie są w żaden sposób powiązane z serwisem Krypto Akademia.

Ewentualne zarobki nie są zależne od Twoich umiejętności technicznych, ani od długości czasu pracy. To ile można zarabiać dzięki technologii BlockChain, uzależnione jest od wybranych platform oraz aktywów cyfrowych (tokenów), które zostaną przeznaczone na staking i farming. 

Przysłowiowe "100 zł dziennie"

Wiele osób, które korzysta z platform BlockChain zarabia równowartość 100 zł. dziennie czyli około 3,000 zł. miesięcznie. 

Co ważne, zarobki te są pasywne czyli wystarczy raz skonfigurować aplikacje i platformy BlockChain aby poprzez staking/farming aktywów cyfrowych generowały one nagrody w postaci tokenów (kryptowalut). 

Osiągane przychody mogą być znacznie wyższe lub o wiele niższe, w zależności od posiadanych aktywów, aktualnej sytuacji na rynkach finansowych oraz na rynkach kryptowalut i zdecentralizowanych finansów (DeFi).

Pamiętaj, że uzyskiwanie przychodów z platform BlockChain nie jest i nigdy nie będzie gwarantowane.

Czy mogę zarabiać nie inwestując własnych pieniędzy ?

Nie. Aby zarabiać na rynku zdecentralizowanych finansów potrzebne są własne środki. Bez inwestycji nie zarobisz żadnych pieniędzy.

Ile pieniędzy muszę posiadać na start aby zacząć zarabiać ?

Nie ma minimalnej kwoty jaką należy posiadać aby móc zacząć korzystać z możliwości platform DeFi i technologii BlockChain. Pamiętaj, że tutaj Twoje aktywa cyfrowe (tokeny) pracują na Ciebie i Twoje ewentualne zarobki będą uzależnione od liczby tokenów, które jesteś w stanie przeznaczyć na inwestycję na platformach BlockChain.

Czy mogę stracić zainwestowane pieniądze ?

Tak. Żadna forma inwestowania nie jest w pełni wolna od ryzyka. Możesz stracić część a nawet 100% kapitału zainwestowanego w Internecie poprzez platformy BlockChain. 

Inwestując nawet na rynkach, które ogólnie postrzegane są jako bezpieczne (nieruchomości, lokaty bankowe, obligacje skarbu państwa, metale szlachetne) możesz stracić swój kapitał.

Ile czasu będę musiał przeznaczać na pracę każdego dnia aby zarabiać ?

Po wykonaniu jednorazowych czynności, nie będziesz musiał wykonywać żadnej dodatkowej pracy w przyszłości. Uzyskiwanie przychodów w kryptowalutach (na platformach DeFi) jest bardzo wygodne. Kryptowaluty (tokeny) otrzymujesz automatycznie każdego dnia (24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu).

Kiedy zacznę zarabiać ?

W czasie jaki przeznaczyłeś na przeczytanie tego tekstu (kilka minut) mógłbyś już zarobić pierwsze kryptowaluty takie jak Cardano, PancakeSwap, BitCoin, Ethereum, USDT, USDC i inne. 

Zarobione kryptowaluty (tokeny) możesz od razu (na regulowanych przez rządy giełdach) zamienić na tradycyjne pieniądze (PLN, EURO, USD) i przesłać je na swoje konto bankowe czy kartę VISA lub MASTERCARD. 

Korzystając z platform BlockChain możesz zarabiać w dzień i w nocy, przez 24 godziny na dobę, przez 365 dni w roku. 

W części VIP Krypto Akademii, znajdziesz szczegółowe instrukcje obsługi platform BlockChain, zaczynając od zakupu swoich pierwszych kryptowalut kartą bankową lub przelewem (na regulowanych giełdach) do rozpoczęcia zarabiania kryptowalut na zdecentralizowanych platformach BlockChain. 

W jakiej formie dostępny jest poradnik "KA VIP" ?

Poradnik dostępny jest w formie online. Instrukcje przedstawione są zarówno w formie tekstowej oraz jako wyczerpująca instrukcja video. 

Czy muszę przez wiele miesięcy opłacać dostęp do części VIP Krypto Akademii?

Nie. Dostęp do sekcji VIP na 1 miesiąc w zupełności wystarczy Ci, aby nauczyć się podstaw zarabiania na platformach DeFi (zdecentralizowane finanse). 

Pamiętaj, że nasz poradnik VIP jest cały czas aktualizowany i każdego miesiąca dodawane są nowe instrukcje obsługi innych (nowych) platform BlockChain.

Kupując dostęp na więcej miesięcy, będziesz miał więc możliwość poznania najnowszych instrukcji platform BlockChain oraz będziesz mógł na bieżąco śledzić zmiany jakie zachodzą na całym rynku kryptowalut.

Uzyskasz także dostęp do społeczności osób (na zamkniętej grupie Telegram), które tak jak Ty korzystają z „Krypto Akademia VIP”. Dzięk temu będziesz mógł wymienić się opiniami oraz uzyskać pomoc techniczną (ale nie porady inwestycyjne) od bardziej doświadczonych osób.

Sprawdź jakie korzyści czekają na Ciebie przy zakupie dostępu do grupy VIP Krypto Akademii KLIKNIJ TUTAJ

UWAGA!

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko. 

Przed dokonaniem jakiejkolwiek transakcji na rynku kryptowalut zapoznaj się szczegółowo i zaakceptuj regulamin niniejszego serwisu.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu