Menu

Krypto zostanie i stanie się głównym nurtem za 5 lat

W SKRÓCIE

Założyciel Paytm, dużej firmy zajmującej się płatnościami cyfrowymi w Indiach, jest „bardzo pozytywnie nastawiony do kryptowalut”. Zauważając, że kryptowaluty nie znikną, spodziewa się, że za kilka lat staną się one główną technologią.

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Telegram
Kryptowaluty wejdą na stałe

Założyciel Paytm jest „bardzo pozytywnie nastawiony do Krypto

Vijay Shekhar Sharma, założyciel Paytm, powiedział na wirtualnej konferencji zorganizowanej przez Indyjską Izbę Handlową (ICC) w czwartek, że kryptowaluty nie znikną ze świata cyfrowego, podała PTI. Dodał, że kryptowaluty są odpowiedzią Doliny Krzemowej na Wall Street.

Paytm to indyjska międzynarodowa firma technologiczna, która specjalizuje się w płatnościach cyfrowych. Spółka zakończyła pierwszą ofertę publiczną (IPO) w zeszłym tygodniu. W swoim zgłoszeniu IPO Paytm ujawnił, że ma 337 milionów zarejestrowanych konsumentów i 22 miliony sprzedawców.

Sharma zaopiniował:

“Jestem bardzo pozytywnie nastawiony do branży kryptowalut. Jest ona zasadniczo oparta na kryptografii i za kilka lat stanie się główną technologią, podobnie jak internet, który jest (obecnie) częścią codziennego życia.”

Założyciel Paytm przyznał, że kryptowaluty są obecnie wykorzystywane w sposób spekulacyjny, wyjaśniając:

“Każdy rząd jest zdezorientowany. Za pięć lat będzie to technologia głównego nurtu.”

Sharma wierzy, że ludzie zdadzą sobie sprawę, jak wyglądałby świat bez kryptowalut. Podkreślił jednak, że kryptowaluty nie zastąpią walut suwerennych, takich jak rupia indyjska.

Założyciel Paytm powiedział również, że gdy przychody jego firmy przekroczą miliard dolarów, Paytm zostanie uruchomiony w krajach rozwiniętych. „Teraz Paytm w JV z japońskim partnerem biznesowym obsługuje największy japoński system płatności. Później poradzimy sobie już sami bez konieczności zawierania partnerstw” – powiedział.

Na początku tego miesiąca Madhur Deora, dyrektor finansowy Paytm, wskazał, że jego firma jest otwarta na oferowanie usług Bitcoin, jeśli aktywa kryptograficzne staną się legalne w Indiach.

Rząd indyjski obecnie naciska na przepisy dotyczące kryptowalut. Oczekuje się, że ustawa o kryptowalutach zostanie wprowadzona i uchwalona podczas zimowej sesji parlamentu, która rozpoczyna się w przyszłym tygodniu. Projekt ustawy ma na celu zakazanie prywatnych kryptowalut z pewnymi wyjątkami. Jednak projekt ustawy nie został opublikowany, az Indii pojawiły się sprzeczne doniesienia dotyczące treści projektu.

🙋🏼‍♂️ Jeśli jesteś osobą nową, która nie ma wiedzy na tematy związane z Bitcoin oraz technologią BlockChain, to tutaj znajdziesz podstawowe informacje oraz dokładną instrukcję (krok po kroku) i dowiesz się jak kupić pierwsze kryptowaluty.

🛑 UWAGA! Artykuł i zawarte w nim informacje nie są poradą inwestycyjną. Inwestując na rynku kryptowalut działaj bardzo ostrożnie i bez emocji. Zanim zainwestujesz swoje pieniądze w jakiekolwiek aktywa, zrób własne rozeznanie rynku i zasięgnij porady u licencjonowanego doradcy inwestycyjnego oraz zaakceptuj Regulamin portalu Krypto Akademia. Pamiętaj, że na każdym rynku (akcje, nieruchomości, obligacje rządowe, złoto czy kryptowaluty) możesz stracić 100% swojego kapitału!

Powyższy wpis został opracowany na podstawie wiadomości ogólnodostępnych w internecie, które publikowane są zarówno w formie tekstowej jak i audio-wizualnej (materiały video oraz podcasty audio).

Więcej wpisów

Ledger-Nano-X
EDUKACJA
mmajerski

Portfel Kryptowalut Ledger Nano X

Czy poszukujesz bezpiecznego i łatwego w użyciu portfela do przechowywania swoich kryptowalut? Ledger, jeden z najlepiej ocenianych portfeli na rynku, zapewnia pełne bezpieczeństwo i łatwe zarządzanie kryptowalutami.

Czytaj więcej »