Please enter CoinGecko Free Api Key to get this plugin works.
Menu

CEO Binance mówi, że on i Warren Buffett stosują podobną strategię inwestycyjną, ale wątpi, że Buffett ma umiejętności, aby zapewnić bezpieczeństwo kryptowalut

W SKRÓCIE

Prezes giełdy kryptowalut Binance mówi, że on i dyrektor generalny Berkshire Hathaway Warren Buffett mają podobną strategię inwestycyjną. Powiedział jednak, że nie przekona Wyroczni Omaha do inwestowania w kryptowalutę. „Martwię się, jeśli używa krypto. Może nie mieć niezbędnych umiejętności lub wiedzy o tym, jak chronić swoje własne krypto” – podkreślił dyrektor generalny Binance.

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Telegram
Warren Buffett

Dyrektor generalny Binance Changpeng Zhao (CZ) powiedział Yahoo Finance o dyrektorze generalnym Berkshire Hathaway Warren Buffett i inwestycjach w kryptowaluty.

Zhao niedawno pochwalił umiejętności inwestycyjne Buffetta po przeczytaniu książki o nim zatytułowanej „Warren Buffett: Inside the Ultimate Money Mind”. Książka zawiera „głęboką analizę podstawowej mądrości Buffetta, misterną mozaikę szeroko zakrojonych pomysłów i spostrzeżeń, które Buffett nazywa Umysłem Pieniądza”, zgodnie z jej opisem.

Szef Binance został zapytany, czy gdyby siedział w pokoju z Buffettem, co powiedziałby Wyroczni Omaha o tym, dlaczego powinien inwestować w krypto. Zhao odpowiedział:

 

Nie przekonałbym go do inwestowania w krypto. Myślę, że nie jest konieczne, aby każdy musiał inwestować w krypto.

„Moja mama nie korzysta tak często z internetu i to jest w porządku. Internet jest w porządku. Moja mama ma się dobrze – kontynuował dyrektor Binance. „Myślę, że w zasadzie to wolny świat. Nie musimy wszystkich przekonywać do korzystania z kryptowalut. To tylko dla osób, które chcą korzystać z kryptowalut.”

 

Wyjaśnił, że czyta książkę o Buffetcie, ponieważ czyta wiele książek inwestycyjnych. „Niedawno natknąłem się na to i jest to naprawdę świetna książka” – podkreślił Zhao, dodając, że Wyrocznia Omaha „posiada wiele ponadczasowych tez inwestycyjnych. I to nadal dotyczy kryptowalut. Po prostu nie jest osobiście zainteresowany kryptowalutami.”

 

Ponadto dyrektor Binance uważa, że ​​on i Buffett mają podobne strategie inwestycyjne. Wyjaśnił, jak zaznaczono w książce, że Buffett nie jest inwestorem, który lubi dywersyfikować swój portfel. Zhao opisał:

 

Lubi trzymać niewielką liczbę akcji, które dobrze zna. I nie chce dywersyfikacji między setkami akcji. To bardzo przypomina moją osobistą mentalność. Posiadam tylko BNB i BTC. Nie dywersyfikuję się poprzez różne aktywa kryptograficzne.

 

„Ze względu na brak dywersyfikacji nie interesuje się bitcoinami ani kryptowalutami. W porządku. Nie musimy go przekonywać” – podkreślił Zhao.

 

„Nie brakuje mu pieniędzy. Jest na innym etapie życia, na którym uważam, że nauki, filozofie i nauki są cenne dla świata” – dodał dyrektor Binance. Dyrektor generalny Berkshire Hathaway „odnosi wielki sukces, co bardzo szanuję” – dodał, zauważając, że nie ma potrzeby wciągać go w krypto.

 

W rzeczywistości Zhao powiedział, że byłby zmartwiony, gdyby Buffett zaczął używać kryptowaluty, stwierdzając:

 

Martwię się, jeśli Buffett używa krypto, to może nie mieć niezbędnych umiejętności lub wiedzy, jak chronić swoje własne cyfrowe aktywa.


Buffett był głośnym krytykiem bitcoina i kryptowalut. Nazwał BTC „trutką na szczury do kwadratu” w 2018 roku. Nazwał także hazard kryptowalutowy, grę, a nie inwestycję. Jego prawa ręka, Charlie Munger, powiedział, że bitcoin jest „obrzydliwy i sprzeczny z interesami cywilizacji” na dorocznym spotkaniu Berkshire w maju.

🙋🏼‍♂️ Jeśli jesteś osobą nową, która nie ma wiedzy na tematy związane z Bitcoin oraz technologią BlockChain, to tutaj znajdziesz podstawowe informacje oraz dokładną instrukcję (krok po kroku) i dowiesz się jak kupić pierwsze kryptowaluty.

Więcej wpisów

Ledger-Nano-X
EDUKACJA
mmajerski

Portfel Kryptowalut Ledger Nano X

Czy poszukujesz bezpiecznego i łatwego w użyciu portfela do przechowywania swoich kryptowalut? Ledger, jeden z najlepiej ocenianych portfeli na rynku, zapewnia pełne bezpieczeństwo i łatwe zarządzanie kryptowalutami.

Czytaj więcej »

🛑 UWAGA! Artykuł i zawarte w nim informacje nie są poradą inwestycyjną. Inwestując na rynku kryptowalut działaj bardzo ostrożnie i bez emocji. Zanim zainwestujesz swoje pieniądze w jakiekolwiek aktywa, zrób własne rozeznanie rynku i zasięgnij porady u licencjonowanego doradcy inwestycyjnego oraz zaakceptuj Regulamin portalu Krypto Akademia. Pamiętaj, że na każdym rynku (akcje, nieruchomości, obligacje rządowe, złoto czy kryptowaluty) możesz stracić 100% swojego kapitału!

Powyższy wpis został opracowany na podstawie wiadomości ogólnodostępnych w internecie, które publikowane są zarówno w formie tekstowej jak i audio-wizualnej (materiały video oraz podcasty audio).