Please enter CoinGecko Free Api Key to get this plugin works.
Menu

Binance Smart Chain współpracuje z markami Animoca w funduszu inkubacji Crypto Gaming o wartości 200 milionów dolarów

W SKRÓCIE

Binance Smart Chain, jedna z wiodących platform inteligentnych kontraktów (smart contracts) na rynku blockchain, nawiązała współpracę z Animoca Brands, operatorem i inwestorem kilku gier opartych na NFT, aby uruchomić wspólny program inkubacji gamefi (finansowania gier) o wartości 200 milionów dolarów. Obie instytucje zainwestują po 100 milionów dolarów, aby sfinansować i ułatwić rozwój nowych doświadczeń w grach w ramach Binance Smart Chain.

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Telegram
Branża gamefi Metaverse

Binance Smart Chain i Animoca stawiają na Gamefi

Binance Smart Chain ma nowe narzędzie, które zachęca do tworzenia nowych gier na swojej platformie. Gałąź akceleracji i inwestycji inteligentnego łańcucha kontraktów nawiązała współpracę z Animoca Brands, jedną z wiodących firm zajmujących się grami w metaverse, aby założyć fundusz inkubacji gier o wartości 200 milionów dolarów. Każda ze stron przeznaczy 100 milionów dolarów na finansowanie projektów skupiających się na grach na szczycie Binance Smart Chain.

 

Według prezesa wykonawczego i współzałożyciela Animoca Brands Yat Siu tworzenie tych projektów od podstaw jest trudne i wymaga połączenia czynników, aby zbudować udany projekt. Na ten temat Siu stwierdził:

Wczesne projekty Gamefi wymagają funduszy na tworzenie swoich produktów i potrzebują wiedzy branżowej w zakresie rozgrywki i tokenomiki w otwartym świecie, a także możliwości nawiązywania kontaktów w celu ustanowienia wzrostu w grach blockchain i otwartego metaverse.

 

Według Gwendolyn Reginy, dyrektora inwestycyjnego Binance Smart Chain, doświadczenie Animoca Brands w budowaniu i prowadzeniu projektów, takich jak The Sandbox, gra oparta na metaversie, może pomóc tym nowicjuszom w zdobyciu przyczółka na obecnie zatłoczonym rynku gier typu blockchain.

 

Firmy inwestycyjne biegnące do Metaverse

Binance to tylko jeden z wielu projektów, które inwestują poważne pieniądze w inicjatywy związane z grami opartymi na metaverse i kryptowalutach. Te 100 milionów dolarów będzie pochodziło z funduszu wartości 1 miliarda dolarów, który giełda uruchomiła na początku tego roku, aby inkubować więcej projektów w sieci BSC.

Istnieje wiele firm i giełd wchodzących w biznes metaverse. Jednym z nich jest Kucoin, giełda z siedzibą w Azji, która uruchomiła fundusz Metaverse o wartości 100 milionów dolarów, aby pomóc młodym projektom Metaverse w budowaniu ich platform. Cały sektor Metaverse został potwierdzony przez dwa ważne raporty, które wyjaśniają możliwości biznesowe, które wcześni użytkownicy mogą złapać w tym nowo zidentyfikowanym sektorze.

Pierwsza z nich, wyemitowana 27 listopada, pochodzi z Grayscale, która zidentyfikowała metaverse jako okazję inwestycyjną o wartości jednego biliona dolarów. Drugi pochodzi od stratega Bank of America, który stwierdził również, że metaverse będzie ogromną szansą dla całego ekosystemu kryptowalut.

🙋🏼‍♂️ Jeśli jesteś osobą nową, która nie ma wiedzy na tematy związane z Bitcoin oraz technologią BlockChain, to tutaj znajdziesz podstawowe informacje oraz dokładną instrukcję (krok po kroku) i dowiesz się jak kupić pierwsze kryptowaluty.

Więcej wpisów

Ledger-Nano-X
EDUKACJA
mmajerski

Portfel Kryptowalut Ledger Nano X

Czy poszukujesz bezpiecznego i łatwego w użyciu portfela do przechowywania swoich kryptowalut? Ledger, jeden z najlepiej ocenianych portfeli na rynku, zapewnia pełne bezpieczeństwo i łatwe zarządzanie kryptowalutami.

Czytaj więcej »

🛑 UWAGA! Artykuł i zawarte w nim informacje nie są poradą inwestycyjną. Inwestując na rynku kryptowalut działaj bardzo ostrożnie i bez emocji. Zanim zainwestujesz swoje pieniądze w jakiekolwiek aktywa, zrób własne rozeznanie rynku i zasięgnij porady u licencjonowanego doradcy inwestycyjnego oraz zaakceptuj Regulamin portalu Krypto Akademia. Pamiętaj, że na każdym rynku (akcje, nieruchomości, obligacje rządowe, złoto czy kryptowaluty) możesz stracić 100% swojego kapitału!

Powyższy wpis został opracowany na podstawie wiadomości ogólnodostępnych w internecie, które publikowane są zarówno w formie tekstowej jak i audio-wizualnej (materiały video oraz podcasty audio).